Augalai

Pataisūnai

 

1(E) kategorija
1. Šakotasis varpenis – Botrychium matricariifolium A. Br. ex Koch.
2. Mažasis varpenis – Botrychium simplex E. Hitch.
3. Virgininis varpenis – Botrychium virginianum (L.) Sw.
4. Ežerinė slepišerė – Isoetes lacustris L.

 

2(V) kategorija
1. Patvankinis pataisiukas – Lycopodiella inundata (L.) Holub

 

3(R) kategorija
1. Daugiaskiltis varpenis – Botrychium multifidum (G. G. Gmel.) Rupr.

 

5(Rs) kategorija
1. Statusis atgiris – Huperzia selago (L.) Bernh. ex Schrank et Martius

 

Asiūklūnai

 

3(R) kategorija
1. Didysis asiūklis – Equisetum telmateia Ehrh.

 

Šertvūnai

 

1(E) kategorija
1. Šerinė kalnarūtė – Asplenium trichomanes L.
2. Miškinis spyglainis – Polystichum aculeatum (L.) Roth.

 

3(R) kategorija
1. Daugiaskiltis varpenis – Botrychium multifidum (G. G. Gmel.) Rupr.

 

4(I) kategorija
1. Mūrinė kalnarūtė – Asplenium ruta-muraria L.
2. Žalioji kalnarūtė – Asplenium viride L.

 

Pušūnai

 

0(Ex) kategorija
1. Europinis kukmedis – Taxus baccata L.

 

Magnolijūnai (Žiediniai augalai)

 

0(Ex) kategorija
1. Dirvinė nariuotė – Polycnemum arvense L.
2. Gulsčioji jonažolė – Hypericum humifusum L.
3. Šiaurinė katuogė – Rubus arcticus L.
4. Dirvinė mažuolė – Aphanes arvensis L.
5. Plūduriuojantysis agaras – Trapa natans L.
6. Volfgango putokšlė – Polygala wolfgangiana Besser ex Ledeb.
7. Kaufmano glindė – Pedicularis kauffmannii Pinzger
8. Širdžialapė kaldezija – Caldesia parnassifolia (L.) Parl.
9. Tankialapė grenlandija – Groenlandia densa (L.) Fourr.
10. Lobelio čemerys – Veratrum lobelianum Bernh.
11. Pelkinis kardelis – Gladiolus palustris Gaudin
12. Gelsvasis saidrenis – Pycreus flavescens (L.) P. Beauv. ex Rchb.

 

1(E) kategorija
1. Trilapė bligna – Isopyrum thalictroides L.
2. Gauruotasis gvazdikas – Dianthus armeria L.
3. Puošnusis gvazdikas – Dianthus superbus L.
4. Beržas keružis – Betula nana L.
5. Tyrulinė erika – Erica tetralix L.
6. Pajūrinė pienažolė – Glaux maritima L.
7. Griovinė našlaitė – Viola persicifolia Schreb.
8. Gulsčiasis karklas – Salix repens L.
9. Pūslėtoji aldrūnė – Aldrovanda vesiculosa L.
10. Mažalapė saulašarė – Drosera intermedia Hayne
11. Pražangiažiedė plunksnalapė – Myriophyllum alterniflorum DC.
12. Pelkinė raistenė – Hydrocotyle vulgaris L.
13. Pajūrinė zunda – Eryngium maritimum L.
14. Gebenė lipikė – Hedera helix L.
15. Pelkinis ratenas – Succisella inflexa (Kluk) Beck
16. Trižiedis lipikas – Galium triflorum Michx.
17. Siauralapis gencijonas – Gentiana pneumonanthe L.
18. Pelkinė gencijonėlė – Gentianella uliginosa (Willd.) Börner
19. Pajūrinė širdažolė – Centaurium littorale (Turner ex Sm.) Gillmour
20. Vandeninė plaumuonė – Nymphoides peltata (S. G. Gmel.) Kuntze
21. Karališkoji glindė – Pedicularis sceptrum-carolinum L.
22. Miškinė glindė – Pedicularis sylvatica L.
23. Vaistinė raitinytė – Gratiola officinalis L.
24. Raudonžiedis berutis – Teucrium scordium L.
25. Melisalapė medumėlė – Melittis melissophyllum L.
26. Miškinė žiomenė – Dracocephalum ruyschiana L.
27. Ežerinė lobelija – Lobelia dortmanna L.
28. Trispalvis astras – Aster tripolium L.
29. Gelsvasis pūkelis – Gnaphalium luteoalbum L.
30. Paprastoji muskrėslė – Pulicaria vulgaris Gaertn.
31. Lankstusis plukenis – Najas flexilis (Willd.) Rostk. et W. L. E. Schmidt
32. Mažasis plukenis – Najas minor All.
33. Siūlinė plūdė – Potamogeton trichoides Cham. et Schltdl.
34. Taurinė pudmė – Tofieldia calyculata (L.) Wahlenb.
35. Belapė antbarzdė – Epipogium aphyllum Sw.
36. Kardalapis garbenis – Cephalanthera longifolia (L.) Fritsch
37. Raudonasis garbenis – Cephalanthera rubra (L.) Rich.
38. Plačialapė gegūnė – Dactylorhiza majalis (Rchb.) P. F. Hunt et Summerh.
39. Raiboji gegūnė – Dactylorhiza cruenta (O. F. Müll.) Soó
40. Smulkiažiedė gegužraibė – Orchis ustulata L.
41. Vienagumbis medauninkas – Herminium monorchis (L.) R. Br.
42. Musinis ofris – Ophrys insectifera L.
43. Kvapusis plauretis – Gymnadenia odoratissima (L.) Rich.
44. Miškinė plikaplaiskė – Neottianthe cuculata (L.) Schltr.
45. Druskinis vikšris – Juncus gerardii Loisel.
46. Pelkinis vikšris – Juncus stygius L.
47. Liekninė viksva – Carex davalliana Sm.
48. Raistinė viksva – Carex magellanica Lam.
49. Rusvasis vikšrenis – Schoenus ferrugineus L.
50. Stačioji dirsuolė – Bromopsis erecta (Huds.) Fourr.
51. Europinis miežvienis – Hordelymus europaeus (L.) Harz

 

2(V) kategorija
1. Vėjalandė šilagėlė – Pulsatilla patens (L.) Mill.
2. Rėpliojantysis vėdrynas – Ranunculus reptans L.
3. Tuščiaviduris rūtenis – Corydalis cava (L.) Schweigg. et Körte
4. Smiltyninis gvazdikas – Dianthus arenarius L.
5. Žalsvoji naktižiedė – Silene chlorantha (Willd.) Ehrh.
6. Dirvinė raugė – Agrostemma githago L.
7. Siauralapė smiltė – Arenaria saxatilis L.
8. Smiltyninė druskė – Salsola kali L.
9. Liekninis beržas – Betula humilis Schrank
10. Mažoji šimtūnė – Centunculus minimus L.
11. Raktažolė pelenėlė – Primula farinosa L.
12. Laplandinis karklas – Salix lapponum L.
13. Smiltyninis laibenis – Alyssum gmelinii Jord.
14. Pelkinė uolaskėlė – Saxifraga hirculus L.
15. Dygioji slyva – Prunus spinosa L.
16. Smulkioji seradėlė – Ornithopus perpusillus L.
17. Plikažiedis linlapis – Thesium ebracteatum Hayne
18. Melsvasis linlapis – Thesium linophyllon L.
19. Kalninis auksveitis – Seseli annuum L.
20. Melsvasis gencijonas – Gentiana cruciata L.
21. Pievinė gencijonėlė – Gentianella amarella (L.) Börner
22. Mėlynasis palemonas – Polemonium caeruleum L.
23. Baltijinė linažolė – Linaria loeselii Schweigg.
24. Didžioji džioveklė – Orobanche elatior Sutton
25. Paprastoji tuklė – Pinguicula vulgaris L.
26. Didžiažiedė juodgalvė – Prunella grandiflora (L.) Scholler
27. Iečialapė kalpokė – Scutellaria hastifolia L.
28. Stačioji vaisgina – Ajuga pyramidalis L.
29. Boloninis katilėlis – Campanula bononiensis L.
30. Įvairialapė usnis – Cirsium heterophyllum (L.) Hill
31. Kalninė arnika – Arnica montana L.
32. Juodgalvė bajorė – Centaurea phrygia L.
33. Driskioji kiaulpienė – Taraxacum lacistophyllum (Dahlst.) Raunk.
34. Švedinė kiaulpienė – Taraxacum suecicum G. E. Haglund
35. Menturlapė ežerutė – Hydrilla verticillata (L. f.) Royle
36. Pajūrinė narytžolė – Triglochin maritimum L.
37. Didysis plukenis – Najas marina L.
38. Paprastasis kardelis – Gladiolus imbricatus L.
39. Sibirinis vilkdalgis – Iris sibirica L.
40. Dirvinis česnakas – Allium vineale L.
41. Širdinė dviguonė – Listera cordata (L.) R. Br.
42. Vienalapis gedutis – Malaxis monophyllos (L.) Sw.
43. Dėmėtoji gegūnė – Dactylorhiza maculata (L.) Soó
44. Siauralapė gegūnė – Dactylorhiza traunsteineri (Saut.) Soó
45. Mažoji gegužraibė – Orchis morio L.
46. Šalmuotoji gegužraibė – Orchis militaris L.
47. Vyriškoji gegužraibė – Orchis mascula (L.) L.
48. Nariuotoji ilgalūpė – Corallorhiza trifida Ch.
49. Plačialapė klumpaitė – Cypripedium calceolus L.
50. Pelkinė laksva – Hammarbya paludosa (L.) Kuntze
51. Žalioji plateivė – Coeloglossum viride (L.) Hartm.
52. Pievinis plauretis – Gymnadenia conopsea (L.) R. Br.
53. Dvilapis purvuolis – Liparis loeselii (L.) Rich.
54. Tamsialapis skiautalūpis – Epipactis atrorubens (Hoffm.) Besser
55. Kupstinė kūlingė – Trichophorum cespitosum (L.) C. Hartm.
56. Šakotoji ratainytė – Cladium mariscus (L.) Pohl
57. Rusvoji saidra – Rhynchospora fusca (L.) W. T. Aiton
58. Lieknasis švylys – Eriophorum gracile W. D. J. Koch ex Roth
59. Gauruotoji viksva – Carex tomentosa L.
60. Miškinė dirsuolė – Bromopsis benekenii (Lange) Holub
61. Melsvasis mėlitas – Sesleria caerulea (L.) Ard.
62. Lietuvinė monažolė – Glyceria lithuanica (Gorski) Gorski
63. Sibirinė visgė – Trisetum sibiricum Rupr.

 

3(R) kategorija
1. Mažažiedė lūgnė – Nuphar pumilum (Timm) DC.
2. Gležnalapė nertis – Ceratophyllum submersum L.
3. Tarpinis rūtenis – Corydalis intermedia (L.) Mérat
4. Smulkiažiedė glažutė – Cerastium brachypetalum N. H. F. Desp. ex Pers.
5. Borbašo gvazdikas – Dianthus borbasii Vandas
6. Bekotis ąžuolas – Quercus petraea L. ex Liebl.
7. Pajūrinis sotvaras – Myrica gale L.
8. Kalninė jonažolė – Hypericum montanum L.
9. Plaukuotoji jonažolė – Hypericum hirsutum L.
10. Mėlynialapis karklas – Salix myrtilloides L.
11. Lanksčioji kartenė – Cardamine flexuosa With.
12. Svogūninė kartenė – Cardamine bulbifera (L.) Crantz
13. Paprastasis rėžiukas – Nasturtium officinale W. T. Aiton
14. Kvapioji dirvuolė – Agrimonia procera Wallr.
15. Ilgagalvis dobilas – Trifolium rubens L.
16. Penkialapis dobilas – Trifolium lupinaster L.
17. Geltonžiedis pelėžirnis – Lathyrus laevigatus (Waldst. et Kit.) Gren.
18. Žirnialapis pelėžirnis – Lathyrus pisiformis L.
19. Krūmelinis vikis – Vicia dumetorum L.
20. Pavasarinis vikis – Vicia lathyroides L.
21. Žirnialapis vikis – Vicia pisiformis L.
22. Lininė žarotūnė – Radiola linoides Roth
23. Blizgantysis snaputis – Geranium lucidum L.
24. Didžioji astrantija – Astrantia major L.
25. Prūsinis begalis – Laserpitium prutenicum L.
26. Pelkinė guostė – Cnidium dubium (Schkuhr) Thell.
27. Plaukuotasis gurgždis – Chaerophyllum hirsutum L.
28. Totorinė maludė – Conioselinum tataricum Hoffm.
29. Balandinė žvaigždūnė – Scabiosa columbaria L.
30. Pavasarinė kimbara – Cruciata glabra (L.) Ehrend.
31. Plačialapis lipikas – Galium rubioides L.
32. Dirvinė šerardija – Sherardia arvensis L.
33. Daugiametis patvenis – Swertia perennis L.
34. Vaistinis kietagrūdis – Lithospermum officinale L.
35. Siauralapė plautė – Pulmonaria angustifolia L.
36. Blizgančioji veronika – Veronica polita Fr.
37. Gebenlapė veronika – Veronica hederifolia L.
38. Blyškioji džioveklė – Orobanche reticulata Wallr.
39. Stačioji notra – Stachys recta L.
40. Pievinis šalavijas – Salvia pratensis L.
41. Rudeninė praujenė – Callitriche hermaphroditica L.
42. Šiurkštusis katilėlis – Campanula cervicaria L.
43. Gauruotoji žilė – Senecio congestus (R. Br.) DC.
44. Šiurkščioji kudlė – Pilosella echioides (Lumn.) F. W. Schultz et Sch. Bip.
45. Gorskio pūtelis – Tragopogon gorskianus Rchb. f.
46. Lancetinis dumblialaiškis – Alisma lanceolatum With.
47. Siauralapis dumblialaiškis – Alisma gramineum Lej.
48. Meinshauzeno plūdė – Potamogeton ×meinshauzenii Juz.
50. Pelkinė vandensargė – Zannichellia palustris L.
51. Pievinė vištapienė – Gagea pratensis (Pers.) Dumort.
52. Kampuotasis česnakas – Allium angulosum L.
53. Porinis česnakas – Allium scorodoprasum L.
54. Gelsvoji gegūnė – Dactylorhiza ochroleuca (Wüstnei ex Boll) Holub
55. Galvinis vikšris – Juncus capitatus Weigel
56. Pajūrinis liūnmeldis – Bolboschoenus maritimus (L.) Palla
57. Šerinis meldelis – Isolepis setacea (L.) R. Br.
58. Liūninė viksva – Carex heleonastes Ehrh.
59. Pievinė viksva – Carex buxbaumii Wahlenb.
60. Protarpinė viksva – Carex distans L.
61. Vakarinė viksva – Carex pseudobrizoides Clavaud
62. Palaipinė viksva – Carex rhizina Blytt ex Lindblom
63. Miškinis eraičinas – Festuca altissima All.
64. Delavinio kelerija – Koeleria delavignei Czern. ex Domin
65. Eraičininė nendrūnė – Scolochloa festucacea (Willd.) Link
66. Pievinė poavižė – Helictotrichon pratense (L.) Besser
67. Ankstyvoji smilgenė – Aira praecox L.

 

4(I) kategorija
1. Paprastoji vandens lelija – Nymphaea alba L.
2. Šaltininė menuva – Montia fontana L.
3. Miškinė glažutė – Cerastium sylvaticum Waldst. et Kit.
4. Lietuvinė naktižiedė – Silene lithuanica Zapał.
5. Riestasėklė vandenė – Elatine hydropiper L.
6. Laiboji vyrskydė – Androsace filiformis Retz.
7. Miškinė mėta – Mentha longifolia (L.) Huds.
8. Aukštoji našlaitė – Viola elatior Fr.
9. Liūninė našlaitė – Viola uliginosa Besser
10. Smailialapė plūdė – Potamogeton acutifolius Link
11. Aukštoji gegūnė – Dactylorhiza fuchsii (Druce) Soó
12. Žalsvažiedė blandis – Platanthera chlorantha (Custer) Rchb.
13. Ežinė viksva – Carex muricata L.
14. Laibastiebė viksva – Carex ligerica J. Gay
15. Paprastoji bekmanija – Beckmannia eruciformis (L.) Host
16. Smėlyninis eraičinas – Festuca psammophila (Hack. ex Čelak.) Fritsch
17. Miškinė monažolė – Glyceria nemoralis (R. Uechtr.) R. Uechtr. et Körn.
18. Juosvavarpis pašiaušėlis – Alopecurus arundinaceus Poir.
19. Miškinė šunažolė – Dactylis polygama Horv.

 

5(Rs) kategorija
1. Daugiametė blizgė – Lunaria rediviva L.
2. Pelkinė šindra – Peplis portula L.
3. Plačialapis begalis – Laserpitium latifolium L.
4. Miškinė varnalėša – Arctium nemorosum Lej.
5. Meškinis česnakas – Allium ursinum L.
6. Baltijinė gegūnė – Dactylorhiza longifolia (Neuman) Aver.
7. Raudonoji gegūnė – Dactylorhiza incarnata (L.) Soó
8. Rudoji viksvuolė – Cyperus fuscus L.
9. Retažiedė miglė – Poa remota Forselles

 

Dumbliai

 

Raudondumbliai

 

1(E) kategorija
1. Purpurinė bangija – Bangia atropurpurea (Roth) C. Agardh

 

Rudadumbliai

 

1(E) kategorija
1. Pūslėtasis guveinis – Fucus vesiculosus L.

 

Maurabragūnai

 

1(E) kategorija
1. Šiurpinis žvakidumblis – Lychnothamnus barbatus (Meyen) Leonh.
2. Atžalinis dumblabragis – Tolypella prolifera (A. Braun) Leonh.

 

2(V) kategorija
1. Smailiaviršūnis menturdumblis – Nitella mucronata (A. Braun) Miq.

 

3(R) kategorija
1. Pilkšvasis maurabragis – Chara canescens Desv. et Loisel.
2. Baltijinis maurabragis – Chara baltica (Fr.) Wahlst.
3. Lizdiškasis dumblabragis – Tolypella nidifica (O. Müll.) Leonh.
4. Blizgantysis menturdumblis – Nitella syncarpa (Thuill.) Chevall.

 

4(I) kategorija
1. Šluotelinis maurabragis – Chara baueri A. Braun
2. Lieknasis menturdumblis – Nitella gracilis (Sm.) C.Agardh
3. Kurklinis menturdumblis – Nitella confervacea (Bréb.) A. Braun

 

Samanos

 

0(Ex) kategorija
1. Tiesialapė bartramija – Bartramia ithyphylla Brid.

 

1(E) kategorija
1. Rutės duoja – Leiocolea rutheana (Limpr.) Müll. Frib.
2. Tįsioji frulanija – Frullania tamarisci (L.) Dumort.
3. Lajelio žvynuotė – Pallavicinia lyelii (Hook.) Carruth.
4. Belapis sėmainis – Buxbaumia viridis (Moug. Ex Lam. et DC) Brid. ex Moug. Et Nestl
5. Arnoldo skeltadantė – Fissidens arnoldii Ruthe
6. Raukšlėtoji dvyndantė – Dicranum drummondii Müll. Hal.
7. Žalioji dvyndantė – Dicranum viride (Sull. et Lesq.) Lindb.
8. Vaiskioji uolenė – Dichodontium pellucidum (Hedw.) Schimp
9. Plunksninė švitrelė – Schistostega pennata (Hedw.) Web. et Mohr
10. Šleicherio brija – Bryum schleicheri Schwaegr.
11. Brandenburginė versmenė – Philonotis marchica (Hedw.) Brid.
12. Lajelio šepšė – Orthotrichum lyellii Hook. et Taylor
13. Mažoji nertvė – Fontinalis dalecarlica Bruch et Schimp.
14. Karoklinė skliautenė – Antitrichia curtipendula (Hedw.) Brid.
15. Smailiašakis tensmenis – Pterigynandrum filiforme Hedw.
16. Ričardsono dygė – Calliergon richardsonii (Mitt.) Kindb.
17. Pataisinė drepanė – Drepanocladus lycopodioides (Schwaegr.) Warnst.
18. Tundrinė liūnsamanė – Warnstorfia tundrae (Arnell) Loeske
19. Šikšninė kerėža – Rhytidiadelphus loreus (Hedw.) Warnst.

 

2(V) kategorija
1. Pūkuotoji apuokė – Trichocolea tomentella (Ehrh.) Dumort.
2. Lieknoji barzdenė – Barbilophozia attenuata (Mart.) Loeske
3. Helerio pilelė – Anastrophyllum hellerianum (Nees ex Lindenb.) R. M. Schust.
4. Kvapioji žemtaurė – Geocalyx graveolens (Schrad.) Nees
5. Plačialapė plikūnė – Porella platyphylla (L.) Pfeif.
6. Paprastoji plojenė – Lejeunea cavifolia Lindb.
7. Minkštasis kiminas – Sphagnum molle Sull.
8. Plačialapis kiminas – Sphagnum platyphyllum (Lindb. ex Braithw.) Sull. ex Warnst.
9. Vulfo kiminas – Sphagnum wulfianum Girg.
10. Žvilgantysis kiminas – Sphagnum subnitens Russow et Warnst.
11. Ilgalapė sukutė – Paraleucobryum longifolium (Hedw.) Loeske
12. Tribriaunė mezija – Meesia triquetra (Richter) Ångstr.
13. Patisinė nertvė – Fontinalis hypnoides Hartm.
14. Plunksninė pliusnė – Neckera pennata Hedw.
15. Uolinė ežerė – Rhynchostegium murale (Hedw.) Bruch et Schimp.
16. Paupinė bukasnapė – Amblystegium fluviatile (Hedw.) Schimp.
17. Rinčiuotoji bukasnapė – Amblystegium tenax (Hedw.) C. E. O. Jensen
18. Vingiastiebė dygė – Calliergon trifarium (Web. et Mohr) Kindb.
19. Žvilgančioji riestūnė – Hamatocaulis vernicosus (Mitt.) Hedenäs

 

3(R) kategorija
1. Tridantė bazanija – Bazzania trilobata (L.) Gray
2. Grandinėlinė cefalozija – Cephalozia catenulata (Huebener) Lindb.
3. Barzdotoji barzdenė – Barbilophozia barbata (Schmidel ex Schreb.) Loeske
4. Įkirptoji tritomarija – Tritomaria exsectiformis (Breidl.) Loeske
5. Šiaurinė merkija – Moerckia hibernica (Hook) Gott.
6. Vingiuotoji rikardia – Riccardia chamaedryfolia (With) Grolle
7. Siauralapė kemsa – Atrichum angustatum (Brid.) Bruch et Schimp.
8. Mažasis zuikrugis – Pogonatum nanum (Hedw.) P. Beauv.
9. Skiauterėtoji skeltadantė – Fissidens dubius P. Beauv.
10. Ilgakaklė driušė – Trematodon ambiguus (Hedw.) Hornsch.
11. Garbanotoji dvyndantė – Dicranum spurium Hedw.
12. Plikoji trupsamanė – Dicranodontium denudatum (Brid.) E. Britton
13. Trapioji linkė – Tortella fragilis (Hook. et Wilson) Limpr.
14. Laiboji peikštė – Gyroweisia tenuis (Hedw.) Schimp.
15. Brijinė potija – Pottia bryoides (Dicks.) Mitt.
16. Garbanotoji veisija – Weissia squarrosa (Nees et Hornsch.) Müll. Hal.
17. Pūpsančioji žilutė – Pterygoneurum subsessile (Brid.) Jur.
18. Lieknoji teilorija – Tayloria tenuis (With.) Schimp.
19. Funko brija – Bryum funckii Schwaegr.
20. Melsvoji polija – Pohlia cruda (Hedw.) Lindb.
21. Baumgartnerio pokrepis – Zygodon baumgartneri Malta
22. Mažoji tujinutė – Thuidium minutulum (Hedw.) Bruch et Schimp.
23. Vingialapė pažulnutė – Plagiothecium undulatum (Hedw.) Schimp.
24. Šliaužiančioji rumbainė – Callicladium haldanianum (Grev.) H. A. Crum.
25. Kreivoji drikša – Homomallium incurvatum (Brid.) Loeske
26. Riestasis ktenidis – Ctenidium molluscum (Hedw.) Mitt.

 

4(I) kategorija
1. Pearsono lepidozija – Lepidozia pearsonii Spruce
2. Alpinė skiautenė – Lophozia collaris (Nees) Dumort.
3. Kunzės skiautenė – Lophozia kunzeana (Huebener) Evans
4. Akytoji stieblapė – Fossombronia foveolata Lindb.
5. Vondračeko stieblapė – Fossombronia wondraczekii (Corda) Dumort.
6. Plūduriuojantysis sklenduonis – Ricciocarpos natans (L.) Corda
7. Rausvoji ričija – Riccia canaliculata Hoffm.
8. Hiubenerio ričija – Riccia huebeneriana Lindenb.
9. Gražusis kiminas – Sphagnum pulchrum (Braithw.) Warnst.
10. Tankusis kiminas – Sphagnum compactum Lam. et DC.
11. Alavijinis zuikrugis – Pogonatum aloides (Hedw.) P. Beauv.
12. Smulkioji skeltadantė – Fissidens exilis Hedw.
13. Durpyninė dvyndantė – Dicranum leioneuron Kindb.
14. Smailioji kuplė – Distichium capillaceum (Hedw.) Bruch et Schimp.
15. Kalkinė didenė – Didymodon tophaceus (Brid.) Lisa
16. Apskritalapė brija – Bryum cyclophyllum (Schwaegr.) Bruch et Schimp.
17. Netikroji gaurenė – Rhizomnium pseudopunctatum (Bruch et Schimp.) T. J. Kop.
18. Balkšvoji drėgva – Amblyodon dealbatus (Hedw.) Bruch et Schimp.
19. Ilgakotė mezija – Meesia longiseta Hedw.
20. Pelkinė mezija – Meesia uliginosa Hedw.
21. Velėninė versmenė – Philonotis caespitosa Jur.
22. Bruožuotoji šepšė – Orthotrichum striatum Hedw.
23. Garbanotoji pliusnė – Neckera crispa Hedw.
24. Pelkinė auksotė – Campylium elodes (Lindb.) Kindb.
25. Pievinė auksotė – Campylium protensum (Brid.) Kindb.
26. Vislioji auksotė – Campylium polygamum (Schimp.) J. Lange et C. E. O. Jensen
27. Liekninė bukasnapė – Amblystegium humile (P. Beauv.) Crundw.
28. Švelnioji purslainė – Hygrohypnum mole (Hedw.) Loeske

 


Paaiškinimai


Kategorijos:

0(Ex) – Išnykusios ir tikėtinai išnykusios rūšys (Extinct and probably extinct),
1(E) – Prie išnykimo ribos (Endangered),
2(V) – Pažeidžiamos (Vulnerable),
3(R) – Retos rūšys (Rare),
4(I) – Nenustatyta (Indeterminate),
5(Rs) – Atkurta (Restored)

 
Muzika | Masažuotojas Vilniuje, masažai Vilniuje | Autobusų nuoma | SEO PASLAUGOS | padanguparduotuve.lt | Kvalifikuotas darbas |